Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Zapomniałem hasło. W jaki sposób uzyskać nowe?

Jeśli zapomniałeś hasła, spróbuj zalogować się na konto z błędnym hasłem – w okienko „Hasło” wpisz po prostu dowolne znaki i kliknij „Zaloguj”. Pojawi się informacja o błędnym haśle oraz specjalne okienko „Zapomniałeś hasła?”:

requestpassword1.pngMusisz kliknąć na „Utwórz nowe hasło” i następnie podać swój adres e-mail (ten, na który zarejestrowane jest konto).

requestpassword2.pngJeśli wpiszesz zły adres e-mail pojawi się komunikat: „Podany adres e-mail nie zgadza się z podanym adresem e-mail przy rejestracji”.

requestpassword3.pngWystarczy wtedy wrócić do strony logowania i spróbować skorzystać z opcji przypominania hasła kolejny raz, upewniając się że wpisujesz prawidłowy adres e-mail. Jeśli zrobisz to poprawnie, pojawi się komunikat:

requestpassword4.png

Nowe hasło zostanie wysłane mailem na podany adres, w mailu znajduje się ważny link:
requestpassword5.png


Uwaga: Musisz aktywować hasło, zanim będziesz mógł się nim zalogować na swoje konto. Możesz to zrobić, klikając na link aktywacyjny, znajdujący się w e-mailu z nowym hasłem. Czasem przeglądarki źle odczytują takie linki. Należy wtedy link skopiować i wkelić w okienko przeglądarki (usuwając skopiowane przez przypadek spacje i inne znaki).


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie