Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Czy mogę zastępować innego gracza?

Aby zastępować innego gracza, musisz najpierw zostać przez niego wpisany na sittera. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w artykule „Jak dodać sittera?”.

Kiedy gracz ustawi Cię na sittera, będziesz mógł to sprawdzić w ustawieniach swojego konta - wejdź w „Ustawienia” (kliknij w swój login, pod portretem bohatera), następnie w zakładkę „Konto”. Znajdziesz tam również informacje o tym, jakie masz uprawnienia na danym koncie:

  • wysyłanie grabieży,
  • wysyłanie pomocy,
  • wysyłanie surowców do innych graczy,
  • czytanie, archiwizowanie, kasowanie wiadomości,
  • archiwizowanie, kasowanie raportów,
  • kupowanie i wydawanie Złotych Monet i Srebra.

W tym samym miejscu możesz również usunąć swoje zastępstwo na tym koncie, przez kliknięcie na czerwony Anulowanie. Tej decyzji nie możesz już anulować – gracz będzie musiał Cię wtedy ponownie wpisać. W danym momencie można mieć tylko dwóch sitterów i zastępować dwa konta.

Kiedy zostaniesz już sitterem innego gracza, możesz zalogować się na jego konto dokładnie tak samo jak na swoje. Musisz wejść na stronę logowania, wpisać jego nick i swoje hasło (pamietaj, żeby nigdy nikomu nie podawać swojego hasła i nie logować się hasłem właściciela na inne konta!).


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie