Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Jak korzystać z dużych tabel dotyczących budynków?

Dane, które przedstawiamy tabelarycznie w wyskakujacych okienkach, możesz wyświetlić również w nowym oknie przeglądarki, jeśli tak jest Ci wygodniej.

Aby to zrobić, otwórz nowe okno przeglądarki i uruchom link, który powinien wyglądać następująco:

http://answers.travian.pl/?view=toolkit&action=buildingconstructiontimes&gid=22&speed=1&linkdescription=this+link - gdy chcesz zobaczyć czas konstrukcji budynku

http://answers.travian.pl/?view=toolkit&action=building&gid=22&mb=1&speed=1&linkdescription=here - gdy chcesz zobaczyć koszty konstrukcji budynku

W linkach zaznaczyliśmy (pogrubionym pismem) kilka części. Przypisane do nich wartości możesz modyfikować w zależności od Twoich potrzeb, zgodnie z zasadami:

  • jako gid podaj numer ID budunku (numery te znajdziesz tutaj),
  • jako speed podaj prędkość gry na serwerze.

Jeśli używasz niewielkiego monitora, zapewne wygodniej Ci będzie, jeśli w oknie przeglądarki pojawaią się wyłącznie żądane informacje. Aby uzyskać taki rezultat, na końcu linku należy dodać &unwrapped, np.:

http://answers.travian.pl/?view=toolkit&action=buildingconstructiontimes&gid=22&speed=1&linkdescription=this+link&unwrapped

W ten sposób na ekranie pojawi się prosta, ale nadal czytelna tabela, z danymi, których potrzebujesz.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie