Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Jak używać statystyk, raportów, wiadomości...

Statystyki

beginner

Na stronie statystyk możesz porównać swoją osadę z osadami innych graczy. Ponad listą graczy widoczne są zakładki – wszystkie dostępne rodzaje statystyk. Przydaje się to, gdy chcesz obserwować rozwój swojego konta lub gdy chcesz zobaczyć, kto jest w czołówce i ile jeszcze przed Tobą. Tu również informacje o Cudach Świata.

Raporty i wiadomości

beginner

Raporty otrzymujesz zawsze, gdy dzieje się coś, co ma związek z Twoim kontem. Najczęściej sa to raporty o wymianie/dostarczeniu surowców, z ataków, grabieży, jakie przeprowadziłeś, z walk, które odbyły się w Twoich osadach lub w osadach innych graczy, jeśli stacjonowały tam Twoje jednostki, również z podjętych wyzwań oraz z zakupu Złotych Monet.

Ponadto dostępne sa wiadomości z okolicy.

Niektórych raportów możesz nie otrzymywać (z transportu surowców) – w tym celu włącz odpowiednie funkcje w profilu konta.

Zobacz: Raporty.

Wiadomości

Prywatne wiadomości w grze (ang. InGame messages - IGM) pozwalają na kontaktowanie się z innymi graczami. Każdy ma możliwość pisania, czytania i wysyłania wiadomości, a w przypadku posiadania konta Plus – także ich archiwizowania oraz sporządzania notatek.

Wiadomości otrzymujesz od innych graczy oraz od Zespołu Traviana. Możesz też wysyłać wiadomości, a gdy gra sprawia Ci problemy – możesz zadać pytanie Supportowi.

Zobacz: Wiadomości.

Profil konta

beginner

Tak wygląda profil Twojego konta (gdy chcesz go edytować lub zmienić ustawienia konta). Wchodzisz tu przez kliknięcie swojego loginu (pod portretem bohatera).

Zerknij na menu profilu.

Przegląd (Overview) – tak profil Twojego konta widzą inni gracze (oczywiście bez paska menu).

Profil (Profile) – tu możesz dokonywać zmian w profilu. Możesz podać kilka danych o sobie (np. skąd jesteś, jakiej jesteś płci, możesz napisać coś o sobie albo coś co uważasz za istotne). Pamiętaj, cokolwiek tam napiszesz, zobaczą to inni gracze.

Ustawnienia (Preferences) – możesz ustawć swoją strefę czasową oraz filtr raportów, czyli możliwość zrezygnowania z otrzymywania raportów z transportów surowców. Tu także można ustawić kilka funkcji Konta Plus.

Konto (Accunt) – tu zmieniasz dane swojego konta. Możesz np. zmienić hasło, ustawić zastępców, usunąć konto.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie