Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Jak schwytać dzikie zwierzęta w klatki?

Dzikie zwierzęta zamieszkujące oazy mogą zostać złapane przez bohatera w klatki. Bohatera trzeba wyposażyć w klatki i wysłać do zamieszkanej przez zwierzęta oazy. Bohater nie będzie się bił, schwyta zwierzęta i wróci do osady.

Schwytane zwierzęta bronią osadę przed napastnikami.

Bohatera z klatkami możesz wysłać samego (bez innych żołnierzy). Walka się nie odbędzie. (Jeśli bohaterowi towarzyszą inni żołnierze, walka i tak się nie odbędzie.)

W pułapki wpada po jednym zwierzęciu z każdego gatunku, od najsłabszego do najsilniejszego. I tak do wyczerpania klatek.

Przykład:
Jeśli masz 6 klatek, a w oazie są 4 szczury, 4 nietoperze, 2 niedźwiedzie i tygrys, to bohater schwyta: 2 szczury, 2 nietoperze, niedźwiedzia i tygrysa (kolejność: szczur, nietoperz, niedźwiedź, tygrys, i ponownie od najsłabszego: szczur, nietoperz).


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie