Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Jak zmienić adres e-mail?

Kiedy zmieniamy adres e-mail

Są trzy często występujące okoliczności, które wymagają zmiany adresu e-mail, na którym zarejestrowane jest konto w grze:

1. Gdy konto zarejestrowane jest na adresie, który możemy stracić (np. zmieniamy szkołę/pracę lub dostawcę internetowego, a konto zarejestrowaliśmy na związanych zZmiana adresu mailowego).

2. Gdy przejmujemy od kogoś konto (ktoś nie chce już grać, ale też nie chce, by jego konto się marnowało i oddaje nam konto).

3. Gdy zamieniamy się kontem z innym graczem.

Dlaczego tak ważna jest zmiana adresu e-mail

W przypadku zagubienia hasła do konta czy jakichkolwiek kłopotów z logowaniem się na konto, pierwszą czynnością powinno być skorzystanie z przypomnienia hasła, czyli tak naprawdę wysłanie żądania wygenerowania nowego hasła dla konta.

Zob. Zapomniałem hasło. W jaki sposób uzyskać nowe?

Linki do przeniesienia Złotych Monet wysyłane są zawsze na mail rejestracyjny konta.

Zgodnie z Zasadami gry, właścicielem konta jest ta osoba, która dysponuje adresem e-mail, na którym zarejestrowane jest konto. W przypadku kont zablokowanych za łamanie Zasad gry, w szczególnych przypadkach Multihunter może zażądać identyfikacji właściciela konta, która odbywa się mailowo – trzeba skontaktować się z administracją gry z właściwego adresu e-mail.

Jak to się robi? (punkty 1 i 2)

Aby zmienić adres e-mail, do którego przypisane jest do konto, należy wpisać stary adres oraz nowy, na który chcesz zmienić.

emailchange1.png

Po wprowadzeniu adresów e-mail, pojawia się informacja, że zmiana adresu jest w toku.

emailchange2.png

Dezyzję o zmianie adresów e-mailowych można anlować, klikając na czerowony Anulowanie.

Na te skrzynki poczty elektronicznej zostaną wysłane e-maile z kodami, które należy następnie wpisać, aby zmiana adresu została zakończona sukcesem.

Jeden mail idzie na stere konto e-mail:

emailchange3.png
Drugi miail idzie na nowe konto:
emailchange4.png
W obu mailach znajdują się kody, które należy wpisać o odpowiednie miejsca:
emailchange5.png


Jeśli zmiana została dokonana pomyślnie, pojawi się odpowiednia informacja.

emailchange6.png


Metodę tę wykorzystuje się również do dokonania zmiany właściciela konta.
Obecny i przyszły właściciel muszą działać w porozumieniu, a do chwili zmiany adresu (i tym samym właściciela konta) obecny właściciel może zrezygnować z przekazania konta (należy kliknąć Anulowanie). Po zmianie adresu e-mail nie można się już wycofać.
Nowy właściciel powinien niezwłocznie zmienić hasło do konta (zob. Zasady gry).


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie