Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Status serwerów

Jeśli masz problem z połączeniem się z serwerem Traviana, możesz sprawdzić, jaki jest status serwera. Innymi słowy, czy nie stało się coś, co spowodowało awarię serwera.

W tym celu wejdź na dtronę Gameworld status, gdzie znajduje się pełna lista działającyhc serwerów gry.

Teraz wystarczy odszukać tę grupę serwerów, która Cię interesuje (czyli .pl, ale przykłady podajemy z .com).Lista jest ułożona alfabetycznie, jednak są sytuacje, gdy niektóre serwery „wskakują” na górę listy:

status serwerów

Przy każdej grupie widoczny jest hełm – zielony lub czerwony.

Jeśli grupa oznaczona jest na czerwono, to znaczy że co najmniej jeden z serwerów tej grupy ma jakieś poważniejsze problemy techniczne. Te serwery wymienione są zawsze na górze listy.

Po kliknieciu na hełmie lub oznaczeniu grupy (np. „pl”) pokazuje się pełna lista aktywnych serwerów z tej grupy:

status serwerów

I tu sytuacja wygląda podobnie – serwery sprawne oznaczone są na zielono, serwery, na których zauważono poważne problemy techniczne są przesunięte na górę listy i oznaczone kolorem czerwonym.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie