Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

ZM - Jak kupić Złote Monety?

Proponujemy wiele różnych metod płatności za Złote Monety. Jedyną metodą jest skorzystanie z ofert dostępnych pod menu Plus. Wszelkie inne działania mogą prowadzić do konsekwencji prawnych oraz do usunięcia konta z gry.

Pakiety A–E

DotPay

Ten pośrednik oferuje wiele różnorodnych metod zapłaty, od płatności kartą kredytową, przez tradycyjne przelewy z dowolnego banku czy poczty, a także przelewy elektroniczne dedykowane dla wielu banków (np. mTransfer dla mBanku) do płatności na zakupach w supermarkecie lub Żabce.

Płatność przez DotPay jest szybka, zwykle monety pojawiają się krótko po wpłacie pieniędzy.

Po wybraniu tego dostawcy pojawia się nowe okno, a w nim lista różnych metod płatności, poniżej prosty formularz do wpisania swoich danych, a w prawym górnym rogu dokładna kwota płatności w złotych.

Gdy chcemy skorzystać z przelewu, otrzymujemy indywidualny kod transakcji, który trzeba podać jako tytuł płatności. Dla każdej transakcji należy pobrać z systemu nowy kod.

Aby dokonać płatność na zakupach, tj. w Żabce lub przez „Moje rachunki”, musimy wydrukować formularz zamówienia (plik pdf). Znajduje się na nim kod kreskowy, który zawiera wszystkie niezbędne dane. Kod może być użyty tylko raz. Pamiętaj o odebraniu od kasjera potwierdzenia wpłaty.

PayPal

Chyba najbardziej znana światowa sieć płatności. Oferuje bezpieczne transakcje kartą kredytową. Do płatności wymagane jest utworzenie konta w Paypalu, później można już bardzo szybko dokonywać płatności bez konieczności wpisywania danych karty itd. Można płacić kartą kredytową, ale konto w Paypalu można zasilić także przelewem.

Płatność przez PayPal trwa zwykle do 4 dni. 

Płatność kartą kredytową bezpośrednio ze stron Traviana. Jest szybka i bezpieczna. Do zapłaty wystarczy podać dane karty. W tej chwili akceptowane są karty Mastercard, VISA, American Express, JBC i Carte Bleu. 

Monety doładowywane są zazwyczaj od razu po wpłacie.

Przelewy 24

System płatności Przelewy24 umożliwia zapłatę bezpośrednio z Twojego konta w banku.

Płatność tą metodą może trwać do 4 dni. 

Przelew bankowy

Płatność przelewem poprzez system GlobalCollect, dane zbierane są w samej grze, przelew lub wpłatę na poczcie wykonuje się samodzielnie na podany numer rachunku. Należy pamiętać o wpisaniu w tytule przelewu numeru podanego w grze.

Przy każdym zakupie dostaje się nowy numer, nie można użyć dwa razy tego samego.

Monety doładowywane są po dotarciu płatności na konto TG, zwykle trwa to od 3 do 5 dni.

Paysafecard

To jest ciekawa metoda płatności, szczególnie dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą płacić kartą albo przelewem.

Najpierw trzeba kupić w sklepie specjalną kartę paysafecard.
Na tej stronie można znaleźć najbliższe punkty sprzedaży tych kart:http://www.paysafecard.com/pl/kupno/punkty-sprzedazy/

Gdy już mamy kartę, wybieramy tę metodę płatności w grze i w oknie, które się pojawi, wpisujemy numer PIN karty. Można jedną płatność wykonać przy pomocy kilku kart (przydatne, gdy na danej karcie jest już resztka pieniędzy).

Pieniądze zostaną automatycznie przewalutowane na euro. Na tej samej stronie, gdzie wpisuje się PIN karty, jest kilka przydatnych linków, w tym do kalkulatora walutowego.

Monety doładowywane są natychmiast po obciążeniu karty paysafecard.

Neteller

System płatności, w którym trzeba najpierw zarejestrować swoje konto. Najpierw wpłaca się pieniądze na to konto w systemie (na różne sposoby, między innymi kartą kredytową i przelewem), potem można płacić m.in. w Travianie.

Monety zazwyczaj doładowywane są od razu.

Moneybookers

W tym systemie można się najpierw zarejestrować, ale nie trzeba tego robić. Można zapłacić kartą kredytową lub przelewem oraz przekazem bankowym. Metody płatności mogą się różnić w zależności od tego, z jakiego kraju dokonuje się płatności.

Czas trwania płatności zależy od wybranej metody. Zwykle trwa to od chwili do 4 dni.

 

Zakup monet, gdy przebywam poza granicami Polski

Jeśli mieszkasz lub chwilowo przebywasz poza granicami Polski, nie możesz korzystać z pakietów telefonicznych.

Możesz natomiast skorzystać z oferowanych kanałów płatności przeznaczonych dla pakietów A–D.

Płatności kartami kredytowymi, kartami przedpłacanymi (np. paydsafecard) możliwe są z każdego zakątka świata. Podobnie rzecz ma się z przelewami.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie