Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Profil (edycja)

Aby zmienić profil swojego konta, kliknij na ikonę 1, a tam w zakładkę „Profil”:

Możesz zaprezentować się współgraczom przez podanie:

  • Opisów - są dwa pola, w których można zamieścić tekst, który mają obejrzeć inni gracze, w tym zdobyte medale
  • Wieku
  • Płci
  • Miejsca zamieszkania

Informacje o wieku, płci i miejscu zamieszkania można podać, ale nie ma takiej konieczności. Nikt też nie sprawdza prawdziwości tych danych. Wiek gracza pokazywany jest w profilu konta jest jako liczba lat wyliczona zgodnie z tym, co podał gracz.

Opis i medale

W dwóch dostępnych polach można zamieścić tekst, który mają przeczytać inni gracze.

Pola te są dynamiczne – im więcej wpiszesz tekstu, tym dłuższe będą te pola.

Nie ma możliwości formatowania tekstu (stosowania pogrubień, pochyleń, innego wyrównania niż centrowanie) za pomocą kodów html czy bb-code. Nie można też wstawiać grafik zewnętrznych, a linki będą nieaktywne.

Jedynym wyjątkiem od tej zasady są przyznawane w grze medale. Jeśli gracz otrzymuje medal, w edycji profilu konta pojawia się kod, który należy skopiować i wkleić do opisu. Po zapisaniu zmian w podglądzie profilu, kod pojawia się jako medal lub wstążka.
Na tej samej zasadzie funkcjonuje Gołąbek Pokoju.

Zobacz: Medale.

Nazwa osady

Zmianę nazwy osad opisano tutaj. Podczas zmiany opisu można zmienić nazwy wielu osad i zatwierdzić jednym kliknięciem „Zapisz”.

Uwaga: Należy pamiętać, że wszystkie podane informacje będą widoczne dla innych graczy na serwerze i zawarte w nich treści muszą być zgodne z Zasadami gry.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie