Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Bohater - Jak uzdrowić/wskrzesić bohatera?

Gdy bohater zginie, trzeba wejść w kartę informacyjną bohatera (kliknij dwa razy na portrecie bohatera). Znajduje się tam opcja uzdorwienia (wskrzeszenia).

W tym celu trzeba mieć wystarczającą ilość surowców (kolejne poziomy są coraz droższe i wskrzeszanie trwa dłużej, zob. koszty i czas wskrzeszenia bohatera). Bohater może też zostać wskrzeszony za pomocą wiadra z wodą (zob. Ekwipunek bohatera) – nie ponosisz wtedy kosztów wskrzeszenia i uzdrowienie następuje natychmiast.

Wskrzeszenie bohatera

Bohatera można wskrzesić w stolicy oraz w dowolnej osadzie, w której znajduje się Miejsce Zbiórki. Bohater zostanie wskrzeszony w tej osadzie, w której uruchomisz uzdrawianie (ta osada poniesie koszty uzdrowienia bohatera).

Jeśli w osadzie jest za mało surowców, otrzymasz stosowny komunikat. W przypadku gdyby do uruchomienia uzdrowiania wystarczyło inne rozłożenie surowców, pojawia się ikonka prowadząca do handlarza NPC.

Wskrzeszenie bohatera

Jeśli osada nie jest stolicą i nie ma w niej Miejsca Zbiórki, w karcie informacyjnej pojawia się stosowny komunikat.

Wskrzeszenie bohatera

Jeśli użyjesz wiadra z wodą, bohater zostanie uzdrowiony w tej osadzie, która w danej chwili była aktywna. Jeśli jednak osada ta nie jest stolicą i nie ma w niej Miejsca Zbiórki, bohater zostanie uzdrowiony w tej osadzie, do której był przypisany przed śmiercią.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie