Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Egipcjanie - Kamienna katapulta

Wymagania do przeprowadzenia badań: Akademia poziom 15, Warsztat poziom 10
Miejsce szkolenia: Warsztat

Kamienna katapulta może z dużej odległości burzyć budynki znajdujące się we wrogiej osadzie oraz pola surowców. Należy jednak pamiętać, że wysłane bez eskorty w postaci piechoty lub kawalerii jest praktycznie bezbronny, a skuteczność ataku Kamiennymi katapultami zależy m.in. od ich liczebności.

Kamienna katapulta staje się celniejsza z każdym poziomem Miejsca zbiórki. Po wzniesieniu tego budynku na poziom 10. można zlecić inżynierom obsługującym Trebusz wyburzenie każdego budynku poza KryjówkąChatą trapera oraz Pracownią kamieniarza.

Gdy Miejsce zbiórki rozbudowane jesr do 20. poziomu, można wybrać dwa cele dla Kamiennych katapult, odbywa się to jednak kosztem siły uderzeń, a do ataku trzeba posłać przynajmniej 20 tych machin.


Kamienna katapulta :: Koszta

 DrewnoGlinaŻelazoZbożeUtrzymanieCzas
Badanie 5980 6140 5480 760 / 8:00:00
Szkolenie 980 1510 660 100 6 2:30:00


Kamienna katapulta :: Atrybuty

Siła atakuSiła obrony przeciw piechocieSiła obrony przeciw kawaleriiPrędkośćTransportuje
65 55 10 3 0


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie