Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

ZM - Handlarz NPC

Na Rynku możesz wymieniać się surowcami z innymi graczami, możesz też skorzystać z wymiany z handlarzem NPC. Zamieni on w jednej Twojej osadzie dowolną ilość surowców na surowce które wybierzesz w stosunku 1:1, za swoją pomoc pobierze opłatę (Złote Monety3).

NPC

Handlarz wymienia surowce w stosunku 1:1, w dowolnej konfiguracji. Liczy się tylko suma wszystkich surowców oraz to, ile surowców i zboża możesz pomieścić.

Surowce można rozłożyć równomiernie – wystarczy kliknąć link „(1/2) rozkładać surowce”.

NPC

Surowce można rozłożyć zgodnie ze swoimi potrzebami. Po wprowadzeniu danych należy kliknąć w link „(1/2) rozkładać surowce”. Sowoduje to, że wpisany podział surowców zostaje zweryfikowany (i ewentualnie skorygowany).

Możesz też podać, ile chcesz mieć jednego z surowców (np. zboża). Po kliknieciu w link „(1/2) rozkładać surowce” pozostałe surowce zostaną rozłożone równomierniemiędzy pozostałe rodzaje surowców.

Transakcję należy potwierdzić przez kliknięcie linku „(2/2) zamienić surowce”.

Można też wycofać się z transakcji przez kliknięcie jakikolwiek innego linku.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie