Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Jak budować pola surowców? (Surowce)

beginner

 

To właśnie widok Surowce. W samym środku znajduje się Twoja osada, wokół rozmieszczone są pola surowców. Jest ich zawsze 18.

W Trawianie są cztery rodzaje surowców:

Każde pole surowców oznaczone jest małym kółkiem. Tu pojawia się informacja o poziomie rozbudowy pola surowców. Na zamieszczonej grafice nie ma oznaczenia, a więc wszystkie pola są ma poziomie zero.

Na prawo od pól znajduje się informacja o produkcji surowców. Jak widać, mimo że pola sa na poziomie zerowym, surowce sa produkowane (liczba jednostek na godzinę, tu z serwera speed ×5). Jednak to zdecydowanie za mało, by rozwijać osadę.

Trzeba ulepszyć/rozbudować pola surowców.

Zróbmy to na przykładzie Pola zboża, które na obrazku oznaczone jest czerwonym okręgiem.

Pierwszy ruch: kliknij na Polu zboża
Zobaczysz takie informacje.

beginner

 

To informacje o wybranym Polu zboża. Podobnie będą wyglądały informacje o innych polach surowców.

Pole zboża poziom 0 (Cropland level 0) – to informacja o aktualnym poziomie pola surowców

Poniżej znajduje się krótki opis Pola zboża oraz aktualna produjcja tego Pola zboża i informacja o tym, ile zboza będzie produkowane, jeśli rozbudujesz Pole. Jeszcze niżej informacje o kosztach tej rozbudowy.

Aby rozbudować to pole, kliknij przycisk Rozbuduj na poziom 1 (Upgrade to level 1).

Pojawi sie informacja o budowie – odliczany jest czas, jaki jeszcze musi upłynąc do ukończenia budowy, a dalej podany jest czas ukończenia budowy.

Po ukończeniu budowy na rozbudowanym Polu zboża pojawi się oznaczenie „1”, a produkcja zboża wzrośnie z 6 na 15, czyli o 9 jednostek na godzinę (zgodnie z informacją).


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie