Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Sojusz - Stosunki dyplomatyczne

Sojusz może i powinien prowadzić rozmowy dyplomatyczne z innymi sojuszami. Zawarte porozumienia i zdecydowane antagonizmy, czyli stosunki dyplomatyczne sojuszu, powinny być jawne dla wszystkich członków sojuszu, a pakty i wypowiedziane wojny powinny być zatwierdzane przez ustawienia właściwych opcji w ustawieniach sojuszu.

O stosunki dyplomatyczne dba zazwyczaj dyplomata sojuszu. Osoba taka musi mieć odpowiednie uprawnienia.

Jeśli masz takie uprawnienia, wejdź w edycję opcji sojuszu i wybierz „Dyplomacja”:

Opcje sojuszu

Kolejny krok to wskazanie sojuszu (podaj nazwę sojuszu) i wybranie właściwej opcji (przymierze czyli koalicję, pakt o nieagresji, wojnę):

Dyplomacja sojuszu

Po kliknieciu „Wyślij” sojusz, którego nazwę podałeś, zostanie poinformowany o tym działaniu (również w przeglądzie sojuszu). Złożone przez Twój sojusz oferty widoczne będą w odpowiedniej części. Można je wycofać.

Pod „Obce oferty” znajdziesz oferty, które zostały złożone Twojemu sojuszowi – możesz je przyjąć lub odrzucić.

Wypowiedzenie wojny nie wymaga potwierdzenia ze strony drugiego sojuszu.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie