Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Nieprzewidziane trudności podczas podboju/obrony

Czasami problemy techniczne utrudniają lub uniemożliwiają wykonanie niektórych czynności w czasie gry.

Opóźnienia (lagi)

Występują od czasu do czasu, gdy serwer gry musi wykonać zbyt dużo obliczeń w bardzo krótkim czasie – zwalnia wtedy swoje działania (prosi o potwierdzanie czynności lub dłużej ładuje stronę) na kilka sekund lub minut. To niestety uderza we wszystkich, zarówno napastników, jak i obrońców i może zrujnować nawet najlepszy plan – na przykład spowodować, że katapulty wejdą do osady przed atakiem czyszczącym (można tego uniknąć wysyłając je razem z nim).

Awarie serwera

Całkowite awarie serwera są bardzo rzadkie, mogą jednak wystąpić w wyjątkowo nieodpowiednim momencie. Napastnik może najpierw wysłać machiny oblężnicze, a następnie nie wysłać ataku czyszczącego z powodu zbyt długiego braku odpowiedzi z bazy danych.

Z tego samego powodu obrońca może zbyt późno zareagować na atak i stracić możliwość skutecznej obrony.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie