Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

ZM - Jak przenieść Złote Monety?

Czym jest przeniesienie Złotych Monet?

Kiedy runda na danym świecie gry dobiegnie końca lub usuniesz swoje konto, możesz przenieść niewykorzystane, zakupione ZM. Po całkowitym usunięciu konta z gry otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem GTL i dalszymi instrukcjami.

Jak dokładnie obliczana jest ilość złota, które można przenieść?

Kiedy świat gry się skończy lub Twoje konto zostanie usunięte, jakikolwiek pozostały czas bonusów zasobów lub konta plus zostanie zamieniony z powrotem na złoto. Następnie, gra porównuje całkowitą ilość złota pozostałego na koncie z całkowitą ilością złota kupionego podczas tej rundy gry. Możesz przenieść niższą z tych dwóch wartości.

Innymi słowy – możesz przelać tyle ZM, ile miałeś na końcu, ale nie więcej niż kupiłeś podczas rundy.

Gdzie mogę przenieść moje złoto?

Światy gry T4.6 (dowolne światy rozpoczęte po 15 marca 2021 r.): Złoto z tych światów gry można przenieść na dowolny inny świat gry T4.6.

Starsze Światy Gry: mogą obowiązywać specjalne zasady. Stare lokalne serwery domen (na przykład francuski ts1 lub niemiecki ts4) pozwalają tylko na transfer do innych starych lokalnych serwerów domen i do nowych światów gry 4.6.
Na przykład, możliwe jest przeniesienie złota ze starego francuskiego ts1 do innego starego francuskiego świata gry lub dowolnego świata gry 4.6, ale nie do starego niemieckiego świata gry.
W przypadku specjalnych przypadków (takich jak serwery specjalne, turnieje itp.), informacje o transferze do lub ze świata gry zostaną wymienione w ogłoszeniu serwera. Mogą istnieć światy gier, które w ogóle nie akceptują lub nie generują Złotych Linków Transferowych, takie jak świat gry PTR (Public Test Realm).

„Jeden lub więcej graczy znalezionych na świecie gry wyłączonym przez nasze zasady”.

Jeśli zobaczysz ten komunikat, gdy próbujesz użyć linka GTL, oznacza to, że system znalazł gracza lub graczy o podanym przez Ciebie pseudonimie, ale znajdują się oni na światach gry, do których nie możesz przenieść złota ze względu na powyższe zasady. Nadal możesz użyć linku, aby przenieść złoto do innego świata gry.

Jak mogę przenieść moje złoto?

W chwili skasowania konta (po upływie odliczania czasu kasacji konta) lub zakończenia gry na serwerze każdy gracz, który nadal ma kupione i niewykorzystane monety, otrzymuje e-mail, w którym znajduje się link służący do przeniesienia monet na inny serwer w tej samej wersji językowej gry. Jeśli niedawno kupiłeś Złote Monety, może wystąpić dodatkowe opóźnienie kasacji konta ze względów bezpieczeństwa. Czas, po którym będziesz mógł usunąć swoje konto jest podane w ustawieniach konta.

Ważne: Zespół obsługi klienta nie może obejść lub przypieszyć powyższego procesu.

Aby przenieść monety, wystarczy uruchomić otrzymany link i wskazać serwer oraz podać login gracza, który ma otrzymać monety.

Gracz, który ma otrzymać monety, otrzymuje wiadomość w grze (IGM), a w niej link, który należy uruchomić, by dokonać transferu monet.

Warto pamiętać

  • Przenieść można tylko kupione i niewykorzystane monety. Złotych Monet zdobytych poprzez wymianę srebra, wykonywanie zadań czy otrzymane w formie nagrody nie można przenieść.
  • E-mail z linkiem umożliwiającym przeniesienie Złotych Monet wysyłany jest na adres rejestracyjny konta, dlatego tak ważne jest, by nie rejestrować kont z przypadkowej lub założonej „na chwilę” skrzynki e-mail.
  • Przeniesienie monet możliwe jest tylko między serwerami tej samej wersji językowej gry, a więc np. z serwera PL na serwer PL.
  • Link do przeniesienia monet nie ma terminu ważności (zobacz!).
  • Monety można przenieść tylko na aktywne konto. Jeśli gra na serwerze jeszcze się nie rozpoczęła, zachowaj link i użyj go po rozpoczęciu rozgrywki.
  • Jeśli nie chcesz w danym momencie przenieść swoich Złotych Monet na inne konto, zachowaj przesłany link w bezpiecznym miejscu, w którym nie będzie możliwe jego przypadkowe skasowanie.
  • Wiadomości z linkami umożliwiającymi przeniesienie Złotych Monet często trafiają do folderu SPAM lub folderów z promocjami (zwłacza w poczcie Gmail). Sprawdź proszę te foldery przed kontaktem z Obsługą klienta.
  • W przypadku serwerów specjalnych oraz serwerów turniejowych, zasady przenoszenia Złotych Monet na ten świat jak i z tego świata zawsze są podane w ogłoszeniu startu danego serwera na forum Travian: Legends.

Co robić w razie kłopotów?

Nie dostałem linku!
Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza w grze (kliknij na obrazek ze znakiem zapytania w lewym dolnym rogu ekranu gry). W wiadomości podaj serwer i login.

Usunąłem wiadomość w grze zanim odebrałem monety!
Możemy przesłać wiadomość ponownie. Potrzebujemy do tego link, którym posłużył do przeniesienia monet. Dlatego skontaktuj się z osobą, od której miałeś dostać monety i poproś o napisanie do nas przez formularz w grze.

Usunąłem mail z linkiem!
Jeśli usuniesz lub zgubisz swój link do przeniesienia Złotych Monet to zespół obsługi klienta ma możliwość ponownego jego przesłania, ale tylko przez ograniczony czas.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z przeniesieniem Złotych Monet, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta poprzez fomularz kontaktowy.

Wygenerowanie nowego linku może być niemożliwe. Regulacje prawne nie pozwalają nam na długie przechowywanie danych o kontach i płatnościach. Może się więc okazać, że nie będziemy w stanie ponownie wygenerować Twojego linku.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie