Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

ZM - Główny budowniczy

Jest to jedna z funkcji Złotego Klubu (od wersji 4.2 funkcja dostępna jest standardowo na każdym koncie, bez konieczności wykupywnia Złotego Klubu), która pozwala na ustawienie w kolejce trzech dodatkowych budów.

Główny budowniczy

Budowę z Głównym budowniczym możesz włączyć nawet jeśli nie masz dość surowców oraz wtedy, gdy Twoi budowniczy są zajęci przy budowie innych budynków. Główny budowniczy zaczeka aż będzie dość surowców i budowniczy będą mogli rozpocząć bowe zadanie.

Kolejka budowniczego
Na tym obrazku widać jedną budowę, która właśnie trwa i jedną, która oczekuje na realizację. Druga budowa zacznie się, gdy zakończona zostanie pierwsza i w osadzie będzie dość surowców na jej rozpoczęcie.

Aż do chwili rozpoczęcia budowy możesz anulować to polecenie (Anuluj) bez ponoszenia żadnych kosztów.

Opłata (Gold.png1) pobierana jest w chwili rozpoczęcia budowy (przy Koncie Plus – gdy budowa wejdzie do kolejki Konta Plus).

Zobacz: Czym kolejka z Konta Plus różni się od tej z Klubu?


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie