Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Jak podnieść zadowolenie w osadzie?

Zadowolenie w osadzie jest bardzo ważne, gdyż tylko te osady, w których zadowolenie wynosi 0% mogą zostać podbite przez innych graczy.

Jeśli więc chcesz przeciwdziałać próbom podboju lub właśnie podbiłeś osadę i nie chcesz, by została Ci zbyt łatwo odebrana, musisz możliwie szybko podnieść zadowolenie w swojej osadzie.

Jeśli w wyniku wrogich działań zadowolenie w osadzie jest niższe, powinieneś – poza przysłaniem wojsk obronnych, które mogłyby zablokować próby przejęcia osady – podnieść zadowolenie w osadzie. W tym celu wybuduj Rezydencję (ewentualnie Pałac, jeśli nie masz jeszcze tego budynku w innych osadach) i staraj się ją rozbudować.

Zadowolenie w osadzie podnosi się o tyle punktów procentowych na godzinę, ile poziomów liczy stojąca w niej Rezydencja (Pałac).

Jeśli przyślesz do takie osady swojego bohatera i będzie tan wybudowany Dwór bohatera, możesz szybko podnieść zadowolenie przy użyciu Tablic mądrości (aż do 125%).

Warto pamiętać

  • Zadowolenie w osadach wynosi zazwyczaj 100%, ale przy użyciu Tablic mądrości można je podnieść aż do 125%.
  • Osada, w której zbudowany jest choć jeden poziom Cudu Świata nie może zostać podbita.

Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie